Menu

Ten drugi blog

Blog o wszystkim co ciekawe. Głównie o książkach, filmach, muzyce, grach i życiu. Czasami mniej, a czasami bardziej poważnie. Zależy kiedy i o czym.

BLOG W STYLU DZIENNIKA: ALEKSANDER.INFO

aleksanderbeu

blogaleksanderinfo

Nowy blog o życiu, blogowaniu i ciekawych okazjach autorstwa... mojego? Dlaczego by nie spróbować?

Dlatego też zachęcam do odwiedzenia strony Aleksander.info, gdzie znaleźć można teksty z różnych kategorii. Na razie są to okruchy codzienności, czyli codzienne wpisy o wszystkim i o niczym; blogowanie z tekstami o... blogowaniu oraz ciekawe okazje, czyli kategoria poświęcona różnym interesującym promocjom i okazjom, nie tylko w sieci.

Pomysł na stronę mam taki, aby regularnie (najlepiej codziennie) publikować na niej jakiś tekst. Nie chodzi więc o zarabianie, nie chodzi o dotarcie do milionów. Chodzi o zwykły internetowy dziennik i jak na razie udaje mi się to całkiem dobrze. Dotychczas nie opuściłem żadnego wpisu, a teksty pojawiają się od niemalże miesiąca.

Nie ma więc sensu przedłużać, tylko zachęcam do skorzystania z teleportu do nowego bloga. Ten na bloxie oczywiście pozostanie w sieci. W końcu wszystko się zmienia, a blog na bloxie jak stał, tak stoi. Albo wisi jak wisiał. W każdym razie wiadomo, o co chodzi. :-)

© Ten drugi blog
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci