Menu

Ten drugi blog

Blog o wszystkim co ciekawe. Głównie o książkach, filmach, muzyce, grach i życiu. Czasami mniej, a czasami bardziej poważnie. Zależy kiedy i o czym.

NAJLEPSZE GRY TOWARZYSKIE

aleksanderbeu

gry planszowe

Rodzina stron internetowych spod znaku PopKultura.info została powiększona o trzy różne serwisy, więc warto im się bliżej przyjrzeć, szczególnie że jeden z nich dotyczy gier towarzyskich.

Chodzi o stronę gry.popkultura.info, na której można znaleźć informacje ze świata gier planszowych i towarzyskich. Czytelnicy mogą więc zapoznać się z recenzjami najciekawszych gier, poczytać o nowościach wydawniczych z branży gier lub wygrać interesujące tytuły.

Jeżeli czujesz, że od jakiegoś czasu omija Cię coś ciekawego, coś czym interesuje się wielu Twoich znajomych, to jest to niezawodny znak, że warto zapoznać się z grami planszowymi i towarzyskimi. W końcu nie bez powodu moda na takie spędzanie wolnego czasu wraca. W dodatku gry planszowe nie ograniczają się tylko do prostych produkcji dla dzieci. W praktycznie każdym sklepie można bowiem znaleźć gry, które są nie tylko świetnie wykonane, ale też rozbudowane i wciągające. Właśnie na takich tytułach skupiają się redaktorzy strony gry.popkultura.info.

Opisany serwis o grach to dopiero pierwsza z kilku nowości od PopKultury, dlatego bądźcie czujni. :-)

© Ten drugi blog
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci