Menu

Ten drugi blog

Blog o wszystkim co ciekawe. Głównie o książkach, filmach, muzyce, grach i życiu. Czasami mniej, a czasami bardziej poważnie. Zależy kiedy i o czym.

NIECHCIANA REKLAMA NA BLOGU W SERWISIE BLOX.PL

aleksanderbeu

Już od dłuższego czasu nie zamieszczałem na tym blogu żadnych reklam, więc byłem bardzo zaskoczony tym, że reklamuję... nowego Nissana. 

Nie twierdzę, że mam coś do tych samochodów – chociaż prawdę mówiąc, to w ogóle mi się nie podobają – ale do cholery: dlaczego przy moich tekstach ma się wyświetlać reklama, z której nic nie będę miał? 

Postanowiłem działać i po przejrzeniu kilku dostępnych w sieci informacji, udało mi się znaleźć przyczynę tego, że na blogu w serwisie Blox wyświetlane są niechciane reklamy. Już wyjaśniam:
z powodu rosnącego utrzymania kosztów prowadzenia serwisu i podnoszenia jakości usług (!!), osoby odpowiedzialne za finanse w Blox.pl postanowiły wprowadzić reklamy, które będą automatycznie wyświetlane na nieaktywnych blogach. Pomijam sens takich działań, bo najważniejsze jest to, że można się ich w prosty sposób pozbyć. Jak? Pisać! 

Zatem piszę, a skoro już to robię, to przy okazji dorzucę reklamę od siebie. Zaczęło się od Nissana i na akcesoriach do niego skończy, gdyż chciałem Wam polecić wysokiej jakości pasy klinowe w jednej z Wrocławskich hurtowni technicznych. W której? Dowiecie się tego, jeżeli tylko klikniecie w znajdujący się powyżej link.

© Ten drugi blog
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci