Menu

Ten drugi blog

Blog o wszystkim co ciekawe. Głównie o książkach, filmach, muzyce, grach i życiu. Czasami mniej, a czasami bardziej poważnie. Zależy kiedy i o czym.

KSIĄŻKI EBOOK – SERWIS EBOOKI.INFO

aleksanderbeu

Czytelników zainteresowanych ebookami z przyjemnością zapraszam na nowy serwis w całości poświęcony takim publikacjom, gdyż wszystko wskazuje na to, że będę udzielał się na tej stronie.

Chodzi o serwis o nazwie Ebooki.info, na którym znaleźć można wszystkie informacje związane z  ebookami. Są to między innymi: recenzje publikacji, które naprawdę warto przeczytać, porównania czytników i porady dla kupujących, najciekawsze promocje w sieci oraz inne rzeczy, dzięki którym czytanie będzie prostsze, przyjemniejsze i tańsze.

Do ebooków przez długi czas podchodziłem nieco sceptycznie (nawet teraz trudno mi powiedzieć czy wolę książki tradycyjne czy też te nowoczesne), ale nie warto odcinać się od tych publikacji, gdyż istnieje duże prawdopodobieństwo, że już wkrótce to one będą dominowały na rynku.

Jeżeli dodamy do tego przystępne ceny, możliwość zabrania ze sobą dużej ilości książek oraz ogromny wybór publikacji, to wychodzi na to, że czytnik ebooków powinien się znaleźć w każdym domu. :) W jego zakupie na pewno pomogą Wam teksty z serwisu Ebooki.info, dzięki którym bez problemu zamówicie popularnego Kindle’a lub inne urządzenie.

Komentarze (1)

  • pabloluzak

    dobry blog, pozdrawiam

© Ten drugi blog
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci