Menu

Ten drugi blog

Blog o wszystkim co ciekawe. Głównie o książkach, filmach, muzyce, grach i życiu. Czasami mniej, a czasami bardziej poważnie. Zależy kiedy i o czym.

FILMY ZA DARMO

aleksanderbeu

Co się dzieje, gdy nic się nie dzieje na blogu? Dzieje się dużo! To jednak zostawmy na razie w tajemnicy, bo dzisiaj chciałem Was zachęcić do wzięcia udziału w ciekawej akcji.

Skoro zachęcałem Was do czytania, to dlaczego inaczej miałoby być z filmami? Tym bardziej, że na jednym z blogów trafiłem na naprawdę fajną akcję (link).

Akcja w pigułce

Bo chodzi o to, by w ciągu roku obejrzeć przynajmniej 104 filmy.
Jak znaleźć czas na oglądanie filmów?
Wiele osób narzeka na brak wolnego czasu i pomijam już jakie to jest głupie i męczące dla osób, które muszą tego słuchać, ale naprawdę – da się znaleźć w tygodniu czas na to, aby obejrzeć przynajmniej jeden lub dwa dobre filmy. Gwarantuję.

Po co oglądać

Tego tłumaczyć chyba nie muszę. A jeżeli nie wiesz, to akcja nie jest dla Ciebie. Część osób na pewno uzna, że tego typu inicjatywy nie mają sensu, bo jak ktoś chce oglądać, to będzie to robić bez żadnych akcji itp. Niby tak, ale zapewniam Was, że z taka inicjatywa na pewno nikomu nie zaszkodzi, a może wręcz pomóc w zmobilizowaniu się.

Skąd brać filmy

No i bym zapomniał o najważniejszym – filmów nie trzeba ściągać aby je oglądać! Nie, nie trzeba także kompletować domowej wideoteki, chociaż ja to akurat lubię. Polecam natomiast serwis iPlex.pl, który już zresztą kiedyś polecałem. Za darmo – chyba, że ktoś chce mieć dostęp do większej liczby filmów – można tu bez żadnych limitów obejrzeć takie produkcje jak chociażby rewelacyjny „Donnie Darko”, „Wesele” czy „K-PAX”.

Nie ma w tym żadnych haczyków, a jako zachętę zamieszczam wspomnianego „Donnie Darko” – wystarczy, że obejrzycie kilka reklam, a zacznie się naprawdę udany film. Gwarantuje to widoczny u góry Frank (przyjaciel Donny'ego).

 

Donnie Darko

Komentarze (1)

  • Gość 109.77.85.*

    z tego co wiem to film Donny Darko jest filmem o zboczencach.To jest ten sam pedal ktory gral w obrzydliwym filmie o dwoch kowbojskich pederastach.No i Ty kolego takie filmy polecasz?

© Ten drugi blog
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci