Menu

Ten drugi blog

Blog o wszystkim co ciekawe. Głównie o książkach, filmach, muzyce, grach i życiu. Czasami mniej, a czasami bardziej poważnie. Zależy kiedy i o czym.

RECENZJA KSIĄŻKI: PARYŻANKA

aleksanderbeu

Tym razem recenzja nie u mnie, ale nie zmienia to faktu, że książkę warto przeczytać. Inaczej przecież bym Wam jej nie proponował...

Paryżanka autorstwa Amelie Sobczak-Sabre to książka o kobiecie szczęśliwiej, która przekonuje się na własnej skórze, że szczęście bywa ulotne, a Paryż jest nieco przereklamowany. Spodobały mi się tworzone przez autorkę określenia, takie jak na przykład Nadkasownik i Ciasteczkowy. Co prawda tempo akcji jest na tyle wysokie, że czytelnicy nie będą przywiązywać do takich szczegółów zbyt dużej uwagi, ale warto docenić czyjąś kreatywność.

W przypadku tej książki niezwykle łatwo jest zachęcić do jej lektury, a przynajmniej tak było w moim przypadku. Jak? Ano tak, że pomimo tego, że autorka skupiła się na głównym wątku, Paryżanka dostarczy nam także informacji o seksie w układzie innym niż 1:1, punkcie G, ilości kalorii zawartych w męskim nasie... i wiele innych rzeczy, które opisano ciekawie i z humorem.

No i bym zapomniał o najważniejszym! -> recenzja książki Paryżanka napisana przez Agę. Książka w sam raz na dobre rozpoczęcie nowego tygodnia, o ile poniedziałek może być dla kogokolwiek dobry.

Zobacz również:

RECENZJA KSIĄŻKI: U2. THE ...

Komentarze (2)

  • Gość: [Zefir88] *.eu.org

    Mi również się ta książka podobała. Niby prosta historia, a jednak wciąga. Ciekawy blog, dodaję do ulubionych

  • aleksanderbeu

    Bardzo dziękuję :)

© Ten drugi blog
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci