Menu

Ten drugi blog

Blog o wszystkim co ciekawe. Głównie o książkach, filmach, muzyce, grach i życiu. Czasami mniej, a czasami bardziej poważnie. Zależy kiedy i o czym.

NAKARM PSISKA ZE SCHRONISKA

aleksanderbeu

Portal ogłoszeniowy Szerlok.pl nakarmi dzięki Waszym kliknięciom psy ze schronisk w Gaju i w Kaliszu. Zainteresowani?

Żeby wziąć udział w akcji Nakarm psa z Szerlokiem wystarczy tylko wejść na stronę www.szerlok.pl/nakarm_psa, przejść do zakładki wybierz psa, wybrać szczęśliwca, któremu dobrze z oczu patrzy i oddać na niego głos (można to zrobić raz dziennie). Jakiś czas temu podobnie postąpiło Heyah, które z okazji PODAJ POMOCNĄ ŁAPĘ w zamian za klikanie w „Lubię to” przekazało na zwierzaki aż 100 000 złotych. Brawo!

Na dworze jeszcze zimniej i jeszcze śnieżniej. Czytam więc książki i próbuję zmobilizować się do nauki. Na razie bez efektów, ale naprawdę się staram. Znalazłem ostatnio w jednej z książek pewną mądrość, którą warto się podzielić:

Możesz spędzić całe życie, stawiając wokół siebie mur faktów, który odgradza cię od rzeczywistości.

Chuck Palahniuk, Opętani

O proszę – właśnie zobaczyłem, że kolega wysłał mi link do szerlokowej akcji na FB – jeżeli ktoś lubi lubić tego typu rzeczy, powinien zajrzeć TU.

Komentarze (2)

  • mieetkaa

    Czasami? To musi być przypadek jeden na milion. Trzeba mieć wielkie szczęście, żeby go spotkać. Cóż, najwyraźniej jestem dzieckiem pecha ;)

  • aleksanderbeu

    Musisz myśleć pozytywnie! :)

© Ten drugi blog
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci